رژیم غذایی گیاهی به بهبود کلسترول و قندخون کمک می‌کند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  رژیم غذایی گیاهی به بهبود کلسترول و قندخون کمک می‌کند  به گزارشهاریکا خبر به نقل از هلث لاین، کارشناسان تاکید می‌کنند که رژیم گیاهخواری ذاتاً سالم نیست و مردم باید غذاهایی را انتخاب کنند که فرآوری […]

رژیم غذایی گیاهی به بهبود کلسترول و قندخون کمک می‌کند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  رژیم غذایی گیاهی به بهبود کلسترول و قندخون کمک می‌کند  به گزارشهاریکا خبر به نقل از هلث لاین، کارشناسان تاکید می‌کنند که رژیم گیاهخواری ذاتاً سالم نیست و مردم باید غذاهایی را انتخاب کنند که فرآوری نشده باشند.
توصیه‌های انجمن قلب آمریکا برای یک الگوی غذایی سالم شامل رژیم غذایی متمرکز بر غذاهای گیاهی، ماهی، غذاهای دریایی و لبنیات کم چرب است.
یک متاآنالیز تحقیقات قبلی نشان می‌دهد که رژیم گیاه‌خواری ممکن است در کمک به کاهش LDL یا کلسترول بد، کمک به بهبود سطح قند خون و کاهش وزن بدن برای بیماران پرخطر، پیشرفت‌های قابل‌توجهی داشته باشد.
رژیم غذایی گیاهی اصلاح شده یعنی یک تا دو بار در هفته رژیم گیاهی را دنبال کنید تا ببینید آیا بهبودی در وزن، HbA۱c یا سطح کلسترول LDL وجود دارد یا خیر. امیدوارم براتون خبر   رژیم غذایی گیاهی به بهبود کلسترول و قندخون کمک می‌کند براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-10 08:04:53