خوردن کدام غذاها در روزهای آلودگی هوا توصیه نمی شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  خوردن کدام غذاها در روزهای آلودگی هوا توصیه نمی شود  به گزارشهاریکا خبر، علیرضا یارقلی گفت: در روزهایی که با آلودگی هوا مواجه هستیم، بهتر است از خوردن غذاهای سنگین که معده توانایی هضم آنها را […]

خوردن کدام غذاها در روزهای آلودگی هوا توصیه نمی شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  خوردن کدام غذاها در روزهای آلودگی هوا توصیه نمی شود  به گزارشهاریکا خبر، علیرضا یارقلی گفت: در روزهایی که با آلودگی هوا مواجه هستیم، بهتر است از خوردن غذاهای سنگین که معده توانایی هضم آنها را ندارد، پرهیز کنیم.
وی، مصرف شیر و مایعات را مورد تاکید قرار داد و افزود: خوردن تخم مرغ عسلی به جلوگیری از آلاینده‌های سرد و خشک کمک می‌کند.
این متخصص طب سنتی ادامه داد: در روزهای آلودگی هوا، از خوردن غذاهایی مانند ماکارونی، فست فود، بادمجان، گوشت گاو و گوساله پرهیز کنید چرا که این قبیل غذاها باعث می‌شود غلظت خون بدن بالا برود.
یارقلی ادامه داد: بهتر است بیشتر آش ماست، آش دوغ و آش سبزیجات خورده شود اما آش رشته به دلیل سنگینی توصیه نمی‌شود. در مجموع هر چیزی که سرد و خشک است و بدن را غلیظ می‌کند، توصیه نمی‌شود. امیدوارم براتون خبر   خوردن کدام غذاها در روزهای آلودگی هوا توصیه نمی شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-26 20:23:07