خوردن انار پخته معجزه می کند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  خوردن انار پخته معجزه می کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، با پختن انار آنتی بیوتیک خیلی قوی به وجود می‌آید که می‌تواند هر عفونت ناشی از سرماخوردگی مثل گلودرد، گوش درد و عفونت‌های ریوی را درمان کند. انار را روی […]

خوردن انار پخته معجزه می کند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  خوردن انار پخته معجزه می کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، با پختن انار آنتی بیوتیک خیلی قوی به وجود می‌آید که می‌تواند هر عفونت ناشی از سرماخوردگی مثل گلودرد، گوش درد و عفونت‌های ریوی را درمان کند.
انار را روی شعله پخش کن با حرارت خیلی کم قرار دهید. اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه حرارت ببیند و از درون پخته شود. فقط دقت کنید که نسوزد برای همین باید گاهی آن را بچرخانید. پس از پخته شدن پرده‌ها و رگه‌های داخل آن را با دانه‌های انار میل کنید.
فراموش نکنید که شب، قبل از خواب این کار را انجام دهید و بعد از آن چیزی نخورید. انار پخته برای سرماخوردگی فوق العاده است.
در صورت ابتلاء به عفونت‌های خیلی شدید بهتر است از این روش درمانی به مدت سه شب استفاده کنید.
در صورتی که از بیماری خاصی رنج نمی‌برید، این روش درمان سرماخوردگی را امتحان کنید و از معجزه آن بهره‌مند شوید. امیدوارم براتون خبر   خوردن انار پخته معجزه می کند براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-03 12:16:48