«یک روز با کیارستمی» را در خانه هنرمندان تجربه کنید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «یک روز با کیارستمی» را در خانه هنرمندان تجربه کنید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، ویژه‌برنامه «یک روز با کیارستمی» در آستانه سالگرد درگذشت زنده‌یاد عباس کیارستمی کارگردان فقید […]

«یک روز با کیارستمی» را در خانه هنرمندان تجربه کنید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «یک روز با کیارستمی» را در خانه هنرمندان تجربه کنید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، ویژه‌برنامه «یک روز با کیارستمی» در آستانه سالگرد درگذشت زنده‌یاد عباس کیارستمی کارگردان فقید سینمای ایران در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان در روز پنجشنبه ۹ تیرماه می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۲ در این برنامه حضور داشته باشند.
در این برنامه مستند «طرح» به کارگردانی بهمن کیارستمی در ساعت ۱۴ الی ۱۵:۴۵ پخش می‌شود و سپس با حضور محمد شیروانی، محمدرضا دلپاک و صالح نجفی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
در ساعت ۱۶ الی ۱۹ نیز فیلم «گزارش» ساخته عباس کیارستمی به نمایش گذاشته می‌شود و پس از آن نشست نقد و بررسی با حضور محمدشیروانی، نوید پورمحمدرضا و محسن آزرم برگزار می‌شود.
نمایش پشت صحنه فیلم سینمایی «بلیط‌ها» که عباس کیارستمی کارگردانی یکی از اپیزودهای آن را برعهده داشته است، با همراهی چشمه علایی و بابک کریمی، دیگر برنامه ویژه این روز است که از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
عباس کیارستمی کارگردان برجسته سینمای ایران روز ۱۴ تیر سال ۱۳۹۵ در سن ۷۶ سالگی دیده از جهان فروبست. امیدوارم براتون خبر   «یک روز با کیارستمی» را در خانه هنرمندان تجربه کنید براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-30 14:09:42