«کت چرمی» در آستانه ۱۰ میلیاردی شدن/ تیزر جدید فیلم رونمایی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «کت چرمی» در آستانه ۱۰ میلیاردی شدن/ تیزر جدید فیلم رونمایی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی […]

«کت چرمی» در آستانه ۱۰ میلیاردی شدن/ تیزر جدید فیلم رونمایی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «کت چرمی» در آستانه ۱۰ میلیاردی شدن/ تیزر جدید فیلم رونمایی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی از چهارشنبه ۱۷ خرداد در سینماهای سراسر کشور اکران شده و حالا پس از حدود یک و نیم ماه از اکران به مرز ۱۰ میلیارد رسیده است.
اکران این فیلم در ایام محرم نیز ادامه دارد و به تازگی از تیزر جدید این فیلم که توسط سیدمیثم میرزایی ساخته شده رونمایی شده است.
«کت چرمی» داستان کارمند یاغی یک سازمان دولتی است که به دنبال حل یک پرونده فساد با ماجراهایی خط قرمزی رو به رو می‌شود و جواد عزتی نقش قهرمان این پرونده را ایفا می‌کند.
این فیلم تاکنون فروشی صعودی در سینماهای کشور داشته و همچنان اکران آن در سینماها ادامه دارد.
جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی هاریکا، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.
«کت چرمی» محصول بنیاد سینمایی فارابی و موسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را موسسه شهر فرنگ به عهده دارد که فعالیتش را به تازگی و با این فیلم آغاز کرده است. امیدوارم براتون خبر   «کت چرمی» در آستانه ۱۰ میلیاردی شدن/ تیزر جدید فیلم رونمایی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-19 17:55:48