پژمان جمشیدی موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پژمان جمشیدی موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» در این شبکه با رویکرد معرفی بهترین‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی، ورزشی، سینمایی و هنری […]

پژمان جمشیدی موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پژمان جمشیدی موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» در این شبکه با رویکرد معرفی بهترین‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی، ورزشی، سینمایی و هنری روز جمعه همراه مخاطبان رادیو صبا می‌شود.
این برنامه به تازگی سراغ ترین ها در حوزه ورزشی رفت و به معرفی «موفق‌ترین بازیگرهای سال ۱۴۰۰ به انتخاب ترین ها» پرداخت.
در لیست انتخابی ترین ها «رعنا آزادی ور، سوسن پرور، امیر جدیدی، پژمان جمشیدی، هادی حجازی فر، فرشته حسینی، امین حیایی، نادر سلیمانی، جواد عزتی و طناز طباطبایی» به عنوان بازیگران موفق در سال ۱۴۰۰ قرار گرفتند.
طبق نظرسنجی صورت گرفته در صفحه برنامه «ترین ها» در فضای مجازی و پیامک‌های ارسالی مخاطبان در زمان پخش این برنامه پژمان جمشیدی به عنوان موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ معرفی شد و در این رقابت جواد عزتی و امین حیایی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در آیتم جالب و پر چالش «زرشک زرین» با اجرای شهره احمدوند در این هفته افراد زیر کاندیدای دریافت زرشک زرین در این برنامه شدند.
گزینه ۱ بهنوش بختیاری به علت صحبت‌های متناقض در فضای مجازی
گزینه ۲ شورای صنفی نمایش به علت تصویب افزایش قیمت بلیت سینما
گزینه ۳ بازیگرانی که مسائل خصوصی یکدیگر را در فضای مجازی مطرح می‌کند
طبق نتیجه نظرسنجی در صفحه مجازی برنامه مخاطبان «زرشک زرین» این برنامه را به شورای صنفی نمایش به علت تصویب افزایش قیمت بلیت سینما دادند.
برنامه «ترین ها» به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبارو صدابرداری رضا سلیمانی به مدت ۹۰ دقیقه پخش می‌شود. امیدوارم براتون خبر   پژمان جمشیدی موفق‌ترین بازیگر در سال ۱۴۰۰ شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-20 06:22:21