هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی معرفی شدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی معرفی شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، به پیشنهاد محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی و با حکم وزیر […]

هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی معرفی شدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی معرفی شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، به پیشنهاد محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی و با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای هیات امنا مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و پویانمایی معرفی شدند.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی مجید شاه حسینی، نادر طالب زاده، محمدحسین ایمانی خوشخو و سلیم غفوری را به عنوان اعضای هیات امنا مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و پویانمایی منصوب کرد.
متن حکم اعضای هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به این شرح است:
«نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جناب عالی در عرصه سینما، به پیشنهاد معاون وزیر و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری و با استناد به ماده ۸ اساسنامه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان «عضو هیات امناء مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» منصوب می‌شوید.
توفیق جنابعالی را در ارتقا و پیشرفت سینمای مستند و انیمیشن از خداوند خواستارم.»
اسماعیلی در این حکم از هیات امنای قبلی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و پویانمایی تشکر و قدردانی کرد. امیدوارم براتون خبر   هیات امنای مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی معرفی شدند براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-10 15:19:08