نمایش ۲ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش ۲ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری چهارمین جلسه از سری جدید برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» با […]

نمایش ۲ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش ۲ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری چهارمین جلسه از سری جدید برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» با نمایش و نقد دو فیلم کوتاه کمدی برگزار می‌شود.
نشست جدید «نور، صدا، دوربین، خنده» به نمایش دو فیلم «رنگارنگ» به کارگردانی محمدرضا مرادی و «ضدضربه» به کارگردانی عادل تبریزی اختصاص دارد، میزبان علاقه‌مندان به فیلم و کمدی خواهد بود.
سلسله جلسات «نور، صدا، دوربین، خنده» که حالا در سری جدید به برنامه چهارم رسیده است به همت دفتر طنز حوزه هنری برگزار می‌شود و هر ماه فیلم‌های کمدی را نقد و بررسی می‌کند.
مهمانان ویژه این برنامه یزدان فتوحی نویسنده و کارگردان و بازیگر، داود امیریان فیلمنامه‌نویس و طنزپرداز هستند که در حضور کارگردانان هر سه فیلم به نقد و بررسی آثار نمایش داده شده می‌پردازند.
اجرای این برنامه نیز برعهده میثم کریمی است.
هر دو فیلمی که در این برنامه نمایش داده می‌شوند جزو فیلم‌های حاضر در بخش داستانی ادوار اخیر جشنواره فیلم کوتاه تهران بودند.
جدیدترین برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» روز چهارشنبه ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.
حضور در نشست نقد و بررسی و همچنین نمایش فیلم برای همه آزاد و رایگان است. امیدوارم براتون خبر   نمایش ۲ فیلم کوتاه کمدی در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-02 21:55:52