ماه گرفتگی خونین امروز روی می دهد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  ماه گرفتگی خونین امروز روی می دهد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اسپیس، آخرین ماه گرفتگی خونین تا ۲۰۲۵ میلادی امروز اتفاق می‌افتد اما زمان مشاهده آن با توجه به موقعیت مکانی فرد تغییر می‌کند. همچنین این آخرین […]

ماه گرفتگی خونین امروز روی می دهد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  ماه گرفتگی خونین امروز روی می دهد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اسپیس، آخرین ماه گرفتگی خونین تا ۲۰۲۵ میلادی امروز اتفاق می‌افتد اما زمان مشاهده آن با توجه به موقعیت مکانی فرد تغییر می‌کند. همچنین این آخرین ماه گرفتگی ۲۰۲۲ میلادی است.
این رویداد در آمریکای شمالی، مرکزی، هاوایی، آلاسکا، بخش‌هایی از آفریقای جنوبی، استرالیا، نیوزلند و آسیا قابل رصد است. طی خسوف امروز کل ماه از سایه زمین و پشت سیاره می‌گذرد. به همین دلیل در کل رویداد به رنگ سرخ دیده می‌شود.
ماه گرفتگی خونین ۲۰۲۲ میلادی از ساعت ۸:۰۳ دقیقه به وقت گرینویچ و زمانی آغاز می‌شود که ستاره وارد خارجی‌ترین منطقه سایه زمین می‌شود. خسوف در ساعت ۱۰:۱۶ دقیقه به وقت گرینویچ کامل می‌شود و در ۱۳:۵۶ دقیقه به وقت گرینویچ پایان می‌یابد.
این آخرین خسوف کامل ۲۰۲۲ خواهد بود.
خبرگزاری هاریکا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید امیدوارم براتون خبر   ماه گرفتگی خونین امروز روی می دهد براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-09 04:06:48