فعالیت ۷۳ پایگاه مقاومت بسیج به عنوان حافظان سلامت در پارس‌آباد به گزارش اخبار اردبیل  , سرهنگ پاسدار حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا، اظهار کرد: بیش از ۷۳ پایگاه مقاومت بسیج به عنوان حافظان سلامت و برای کمک به کادر سلامت در ۱۸ تیم محله محور در امر شناسایی و اطلاع‌رسانی و واکسیناسیون […]

فعالیت ۷۳ پایگاه مقاومت بسیج به عنوان حافظان سلامت در پارس‌آباد

به گزارش اخبار اردبیل  , سرهنگ پاسدار حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا، اظهار کرد: بیش از ۷۳ پایگاه مقاومت بسیج به عنوان حافظان سلامت و برای کمک به کادر سلامت در ۱۸ تیم محله محور در امر شناسایی و اطلاع‌رسانی و واکسیناسیون بازماندگان از تزریق واکسن کرونا که شامل جامعه هدف بالای ۵۰ سال می‌شود در حال فعالیت هستند.
وی با اشاره به اینکه بازماندگان از واکسیناسیون کرونا سریعاً به مراکز بهداشتی مراجعه کنند، اضافه کرد: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گروه‌های بالای ۵۰ سال بیشتر در خطر ابتلاء به کرونا هستند و باید سریعاً واکسینه شوند.
نوری افزود: از شهروندان درخواست می‌شود با کادر درمان و بسیجیان همکاری و در رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدیت داشته باشند تا با سرعت زنجیره انتشار کرونا در شهرستان پارس آباد شکسته شود.
وی در خصوص خدمات رسانی به مردم، عنوان کرد: سالن ورزشی شهید آقایی سپاه برای نمونه گیری تست کرونا و درمانگاه خاتم الانبیا (ص) هم به تزریق واکسن کرونا اختصاص یافته است.