سینماهای حوزه هنری طرح افطار تا سحر را اجرا می‌کنند/ بلیت نیم‌بها به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سینماهای حوزه هنری طرح افطار تا سحر را اجرا می‌کنند/ بلیت نیم‌بها  به گزارشهاریکا خبر، هفته هنر انقلاب روز گذشته ۲۰ فروردین ماه با برگزاری افتتاحیه‌ای آغاز به کار کرد. از برنامه‌های این رویداد […]

سینماهای حوزه هنری طرح افطار تا سحر را اجرا می‌کنند/ بلیت نیم‌بها

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سینماهای حوزه هنری طرح افطار تا سحر را اجرا می‌کنند/ بلیت نیم‌بها  به گزارشهاریکا خبر، هفته هنر انقلاب روز گذشته ۲۰ فروردین ماه با برگزاری افتتاحیه‌ای آغاز به کار کرد.
از برنامه‌های این رویداد برگزاری گعده‌ها و برنامه‌های جانبی در رشته‌های تخصصی مختلف است. از همین رو امشب بعد از افطار «شب سینما و تئاتر» برگزار می‌شود.
یکی از برنامه‌های جانبی این شب اجرای طرح افطار تا سحر برای سینماهاست.
به همین ترتیب طبق اعلام مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری سینماهای حوزه هنری امشب یکشنبه ۲۱ فروردین ماه و تنها به مدت یک شب در سراسر کشور از افطار تا سحر به نمایش فیلم‌های روی پرده با ارائه بلیت نیم بها می‌پردازند.
پیش از این و با اعلام شورای صنفی اکران بلیت سینماهای سراسر کشور همه روزه تا ساعت ۱۹ به صورت نیم بها قابل تهیه بود که این مصوبه تا پایان ماه رمضان برقرار است. امیدوارم براتون خبر   سینماهای حوزه هنری طرح افطار تا سحر را اجرا می‌کنند/ بلیت نیم‌بها براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-10 09:22:25