سلیقه کارگردانان برای موسیقی فیلم متفاوت شده است/ دلیل یک کم‌کاری به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سلیقه کارگردانان برای موسیقی فیلم متفاوت شده است/ دلیل یک کم‌کاری  آرمان موسی‌پور آهنگساز در گفتگو با خبرنگار هاریکا با اشاره به فعالیت‌های خود در حوزه سینما گفت: مدتی مشغول ساخت موسیقی سریال «بی‌گناه» به […]

سلیقه کارگردانان برای موسیقی فیلم متفاوت شده است/ دلیل یک کم‌کاری

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری سلیقه کارگردانان برای موسیقی فیلم متفاوت شده است/ دلیل یک کم‌کاری  آرمان موسی‌پور آهنگساز در گفتگو با خبرنگار هاریکا با اشاره به فعالیت‌های خود در حوزه سینما گفت: مدتی مشغول ساخت موسیقی سریال «بی‌گناه» به کارگردانی هاریکاان احمدی بودم که آن نیز به پایان رسید. همچنین ساخت موسیقی فیلم سینمایی «لختگی» به کارگردانی کاوه دهقان‌پور را برعهده داشتم که این فیلم نیز آماده نمایش است.
وی درباره کمکاری خود در حوزه ساخت موسیقی در سینما، بیان کرد: در واقع با شیوع ویروس کرونا در کشور ساخت ۳ پروژه را برعهده داشتم که معروف‌ترین آن «دوزیست» بود. مساله این است که سینما به نوعی اکیپ اکیپ است، به این معنا که هر فیلمسازی ترجیح می‌دهد با گروه خود کار کند و خیلی کم پیش می‌آید فیلمسازی که با چند کار را با یک آهنگساز کار کرده باشد، برای پروژه بعدی خود به یک آهنگساز دیگر پیشنهاد همکاری دهد و من نیز از این امر مستثنی نبوده‌ام.
وی با اشاره به اینکه البته پیشنهادهایی هم بوده اما به توافق نهایی برای حضور در پروژه نرسیده است، تاکید کرد: من با کارگردانانی چون مصطفی کیایی یا بهروز افخمی کار کرده‌ام و می‌توان گفت اکثر کارگردانانی که پیش از این با آن‌ها کار کرده بودم طی سال‌های گذشته پروژه‌ای را تولید نکرده‌اند.
موسی پور گفت: به‌عنوان یک آهنگساز ساخت موسیقی برای آثار سینمایی را دوست دارم اما درحال حاضر سینما با تغییرات زیادی همراه بوده است، فکر می‌کنم طی چند سال گذشته آدم‌ها در سینما تغییر کرده‌اند و هرکسی تیم خود را برای تولید دارد.
این آهنگساز توضیح داد: ما آهنگسازانی هستیم که کارهای کلاسیک انجام می‌دهیم و سلیقه کارگردانان برای موسیقی فیلم‌هایشان متفاوت شده است.
موسی‌پور در پایان گفت: طی مدت گذشته درست است که در سینما فعالیت چندانی نداشتم اما ساخت موسیقی برخی از سریال‌ها را برعهده داشتم. امیدوارم در سال آینده بتوانم پروژه‌هایی را در سینما داشته باشم. امیدوارم براتون خبر   سلیقه کارگردانان برای موسیقی فیلم متفاوت شده است/ دلیل یک کم‌کاری براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-28 10:02:09