سرپرست‌ بنیاد نخبگان استان‌تهران منصوب شد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  سرپرست‌ بنیاد نخبگان استان‌تهران منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، در متن حکم سید سلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان خطاب به حیدر مفتاحی‌زاده آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی […]

سرپرست‌ بنیاد نخبگان استان‌تهران منصوب شد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  سرپرست‌ بنیاد نخبگان استان‌تهران منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از بنیاد ملی نخبگان، در متن حکم سید سلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان خطاب به حیدر مفتاحی‌زاده آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی مستعدان و نخبگان عزیز در استان تهران و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری اثربخش میان نخبگان و مسئولان آن استان در حل مسائل منطقه‌ای و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان تهران منصوب می نمایم.
شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم در امور نخبگان و در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد، با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندیی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.
بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.
توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم. بدینوسیله از زحمات آقای دکتر نادران و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید. امیدوارم براتون خبر   سرپرست‌ بنیاد نخبگان استان‌تهران منصوب شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-27 17:32:35