«روزی که رفت» اکران می‌شود/نقداثری درباره ویرانی بافت تاریخی مشهد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «روزی که رفت» اکران می‌شود/نقداثری درباره ویرانی بافت تاریخی مشهد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی «پاتوق مستند»، دومین جلسه از فصل جدید برنامه «پاتوق مستند» به نمایش و نقد و بررسی مستند […]

«روزی که رفت» اکران می‌شود/نقداثری درباره ویرانی بافت تاریخی مشهد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «روزی که رفت» اکران می‌شود/نقداثری درباره ویرانی بافت تاریخی مشهد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی «پاتوق مستند»، دومین جلسه از فصل جدید برنامه «پاتوق مستند» به نمایش و نقد و بررسی مستند تاریخی «روزی که رفت…» ساخته هادی معصوم‌دوست اختصاص دارد.
این برنامه با اجرای حامد شکیبانیا و با حضور سیدحسین شهرستانی مدیرگروه حکمت هنر پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و هادی معصوم‌دوست کارگردان مستند روز چهارشنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۶ تا ۱۹ در سینما سپیده برگزار می‌شود.
در خلاصه داستان «روزی که رفت…» آمده است: «بافت تاریخی مشهد رو به ویرانی است. هدایت، مرمت‌گر جوانی است که از پس مرور زندگی خود و خاطرات تاریخی شهر به احیای این بافت تاریخی می‌پردازد.
اولین برنامه فصل جدید «پاتوق مستند» به نمایش و نقد و بررسی مستند «بی‌وتن‌ها» به کارگردانی حسین شمقدری و تهیه‌کنندگی محمدحسن مددی اختصاص داشت.
«پاتوق مستند» از سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سینمایی سوره و در راستای هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مستندسازان و علاقه‌مندان به سینمای مستند، راه‌اندازی شده بود که در فصل جدید با مشارکت مرکز مستند سوره، پخش «رویش» موسسه بهمن سبز، سفیرفیلم و شبکه مستند برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   «روزی که رفت» اکران می‌شود/نقداثری درباره ویرانی بافت تاریخی مشهد براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-04 17:56:06