رقابت ۲ فیلم کوتاه ایرانی برای کسب جایزه ۷۵۰۰ یورویی در آلمان به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رقابت ۲ فیلم کوتاه ایرانی برای کسب جایزه ۷۵۰۰ یورویی در آلمان  به گزارش خبرنگار هاریکا، فیلم کوتاه «ارتودنسی» به کارگردانی محمدرضا میقانی و «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی از تاریخ ۵ تا […]

رقابت ۲ فیلم کوتاه ایرانی برای کسب جایزه ۷۵۰۰ یورویی در آلمان

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری رقابت ۲ فیلم کوتاه ایرانی برای کسب جایزه ۷۵۰۰ یورویی در آلمان  به گزارش خبرنگار هاریکا، فیلم کوتاه «ارتودنسی» به کارگردانی محمدرضا میقانی و «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی از تاریخ ۵ تا ۱۰ آوریل برابر با ۱۶ تا ۲۱ فروردین در جشنواره دردسدن آلمان به نمایش در می‌آید.
جشنواره فیلم درسدن یکی از بهترین جشنواره‌های اروپا به شمار می‌آید که به فیلم کوتاه در هر فرمتی تمرکز دارد. این جشنواره از آغاز به کار خود در سال ١٩٨٩، با جوایزی به ارزش تقریباً ۶۲ هزار یورو، به یکی از مهمترین جشنواره‌های در نوع خود در سراسر آلمان تبدیل شده است. بخش‌های مسابقه فیلم ملی و فیلم بین المللی، بخش‌های اصلی برنامه این جشنواره به شمار می‌آید.
جایزه بخش مسابقه بین الملل این رویداد به مبلغ ۷ هزار و ۵۰۰ یورو است.
فیلم ۱۴ دقیقه‌ای «ارتودنسی» به عنوان یکی از فیلم‌های بخش رقابتی این جشنواره به نمایش درمی‌آید که مریم حسینی، یاس فرخنده، آرزو عالی، مهدی صدر بازیگران آن هستند.
از دیگر عوامل این فیلم کوتاه «ارتودنسی» می‌توان به مدیر تصویربرداری: بهروز بادروج، طراح صحنه و لباس و مجری طرح: باران سرمد، تدوین: پویان شعله‌ور، صداگذار: امین شریفی، موسیقی: مونا مطبوع ریاحی، صدابردار: سعید زند، طراح گریم: یلدا زاهدی اشاره کرد. امیدوارم براتون خبر   رقابت ۲ فیلم کوتاه ایرانی برای کسب جایزه ۷۵۰۰ یورویی در آلمان براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-09 15:21:22