ساکر استار بازی محبوب در ایران است که در گوشی های آیفون و اندروید می توانید آن را بازی کنید . این بازی به سبک کلاسیک فوتبال با در های بطری است و هر حریف یکبار میتواند با یکی از ۵ بطری خود به توپ ضربه بزند . هر بازیکن ۱۰ تا ۳۰ ثانیه زمان […]

ساکر استار بازی محبوب در ایران است که در گوشی های آیفون و اندروید می توانید آن را بازی کنید . این بازی به سبک کلاسیک فوتبال با در های بطری است و هر حریف یکبار میتواند با یکی از 5 بطری خود به توپ ضربه بزند . هر بازیکن 10 تا 30 ثانیه زمان دارد تا به توپ ضربه بزند و بعد نوبت حریف می شود و فقط یک حرکت می توان کرد . در ساکر استار هم می توانید با دوستان خود بازی کنید و هم با بازیکنان تصادفی در سراسر جهان . بهترین و هیجان انگیز ترین لحظات را در ساکر استارز تجربه خواهید کرد و عاشق سبک این بازی خواهید شد . در این بازی برای لذت بردن بیشتر نیاز به داشتن یا به دست آوردن سکه ساکراستارز خواهید داشت .

سکه ساکر استار چیست ؟

Coins یا سکه ارز بسیار مهم در بازی ساکر استار است . برای بازی کردن شما باید از طریق مختلف ابتدا سکه مورد نیاز خود را به دست آورید و سپس می توانید هر چقدر و در هرقسمتی از بازی که خواستید به پلی دادن بپردازید . برای بازی کردن با دوستان یا با حریف های تصادفی ایتدا هر دو بازیکن مقدار مشخصی سکه می پردازند و سپس برنده بازی مجموع کوین ها را دریافت می کند . پس میتوان نتیجه گرفت که با برنده شدن می توان سکه به دست آورد اما برای این کار باید همیشه برنده باشید و هیج بازی را نبازید . این کار برای تازه کار ها امکان پذیر نیست پس باید به دنبال راهی دیگر برای به دست آوردن آن باشند .

بهترین و سریع ترین راه برای به دست آوردن آن خریدش است . با مراجعه به سایت caffeegame.com می توانید به راحتی سکه مورد نیاز خود را تامین کنید .

آموزش خرید سکه ساکر استار

فرآیند خرید سکه در سایت بسیار راحت است فقط کافیه اطلاعات اکانت خود را داشته باشید . چنانچه تجربه این کار را ندارید با ادامه مطلب همراه باشید

ابتدا به سایت کافه گیم مراجعه کرده و از منو وارد صفحه ی خرید سکه ساکر شوید

از میان بسته های متنوع سایت یک بسته را انتخاب کنید . هم بسته با اطلاعات وجود دارد و هم بسته های واریز از طریق آیدی با انتخاب بسته های با آیدی نیاز به وارد کردن یوزر و رمز خودتان نیست اما برای بسته های معمولی نیاز است .

بعد از انتخاب کردن بسته مورد نیاز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید

چنانچه محصول دیگری در soccer stars بخواهید می توانید اضافه کنید و سپس تسویه سبد را بزنید

به صفحه بعدی خواهید رفت و اینجا لازم است اطلاعات خود را با دقت پر کنید

ابندا نام خود را وارد کنید و شماره تلفن سپس باید نوع اکانت خود را تایین کنید از بین 4 قسمت مینی کلیپ ، جیمیل ، فیسبوک و مهمان حالت ذخبره اکانت خود را انتخاب کنید .سپس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید .

با زدن دکمه تسویه حساب به درگاه پرداحت منتقل خواهید شد

با پرداخت هذینه سکه شما در صف واریزی ها قرار خواهید گرفت و بعد از چند ساعت سکه شما در بازی شما در دسترس خواهد بود .

گلکسی پس ساکر استار چیست ؟

گلکسی پس یا galaxy pass یه نوع آفر بسیار محبوب در بازی soccer stars است . همیشه می توانید در گوشه سمت راست و بالا بازی soccer stars آن را مشاهده کنید . گلکسی پس دارای جوایز بسیار زیاد و قیمت بسیار عالی است که هر کس در ساکر استارز حداقل یکبار آن را حریداری کرده و از جوایز آن استفاده کرده است . البته گلکسی پاس جوایز رایگان نیز دارد که قسمت کوچکی از آن را می توانید با بازی کردن باز کرده و برداشت کنید . قسمت  غیر رایگان جوایز بسیار بهتر و مهم تری دارد را فقط با پرداخت هذینه به دست خواهید آورد .

چگونه گلکسی پس را خریداری کنیم ؟

برای فعال کردن قسمت پایین گلکسی پس با مراجعه به سایت محصول گلکسی پس را پیدا کنید . گلکسی پس ساکر استار 2 نوع معمولی و الایت دارد الایت جوایز بیشتری نسبت به معمولی دارد و قیمت آن نیز بیشتر است . پس از انتخاب نوع گلکسی هذینه آن را پرداخت کنید و منتظر فعال شدن آن در بازی حود باشید

بعد از این که گلکسی پس در جساب شما فعال شد حالا با بازی کردن می توانید یکی یکی جوایز آن را برداشت کنید . galaxy pass از 35 مرحله و حدود 60 جایزه تشکیل شده است که شامل موارد زیر است

اسپین : با کشیدن آن جایزه به صورت شانسی دریافت می کنید هر گلکسی پس چند اسپین دارد

اسکرچ : با خراشیدن آن سکه شانسی از 100 تا 1 میلیون سکه جایزه می گیرید

گلدن گل : با گا کردن هر گلدن گل تا 900 دلار دریافت خواهید کرد هر فصل گلکسی 3 تا 5 گلدن گل دارد

کفش : 3 کفش زیبای گلکسی پس را فراموش نکنید

سکه : سکه نیز در یافت حواهید کرد

دلار : دلار ساکر استار نیز در گلکسی پس قابل توجه و به صرفه می باشد

مهره : مهره پر قدرت گلکسی مهمترین جایزه هر قصل آن است که در آخرین مرحله باز می شود .