تعطیلی پارکها و بوستانهای شهر زنجان به گزارش سایت خبری هاریکا از اخبار زنجان ،معاون خدمات شهری شهرداری زنجان از اعمال محدودیت شدید در بوستان‌های شهرداری زنجان برای روز ۱۳ فروردین خبرداد و گفت: هیچ گونه خدماتی در روز ۱۳ بدر برای مردم در پارکها و بوستان‌ها ارائه نمی‌شود. وی با بیان اینکه به دلیل […]

تعطیلی پارکها و بوستانهای شهر زنجان

به گزارش سایت خبری هاریکا از اخبار زنجان ،معاون خدمات شهری شهرداری زنجان از اعمال محدودیت شدید در بوستان‌های شهرداری زنجان برای روز ۱۳ فروردین خبرداد و گفت: هیچ گونه خدماتی در روز ۱۳ بدر برای مردم در پارکها و بوستان‌ها ارائه نمی‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل افزایش تعداد مبتلایان کرونا در سراسر کشور ستاد ملی کرونا نسبت به اعمال محدودیت اقدام کرده است تصریح کرد: این محدودیت‌ در شهر زنجان و در پارک‌های جنگلی و بوستان‌ها اعمال می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با بیان اینکه در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر زنجان بنرهایی جهت اطلاع رسانی از اعمال محدودیت در روز ۱۳ بدر نصب می‌شود ادامه داد: مردم بخاطر تضمین سلامتی خود و خانواده‌شان به تاکیدات ستاد کرونا استان توجه کرده و کرونا را جدی بگیرند.

همتیان ابراز کرد: در روز ۱۳ بدر پارکهای بزرگ اعم از پارک گلستان، پارک ارم و پارک ملت تعطیل خواهد بود.

وی از شهروندان زنجانی درخواست کرد روز طبعیت را در خانه‌هایشان بمانند و از حضور در اماکن عمومی پرهیز کرده و شیوه‌نامه‌های بهداشتی که سلامت آنها و جامعه را تضمین می‌کند، رعایت کنند.