تدوین «لاک‌پشت» به پایان رسید/ انتشار اولین تصویر از فرهاد اصلانی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تدوین «لاک‌پشت» به پایان رسید/ انتشار اولین تصویر از فرهاد اصلانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، تدوین فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به نویسندگی و کارگردانی بهمن کامیار که فیلمبرداری آن در […]

تدوین «لاک‌پشت» به پایان رسید/ انتشار اولین تصویر از فرهاد اصلانی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری تدوین «لاک‌پشت» به پایان رسید/ انتشار اولین تصویر از فرهاد اصلانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، تدوین فیلم سینمایی «لاک‌پشت» به نویسندگی و کارگردانی بهمن کامیار که فیلمبرداری آن در سکوت خبری انجام شد، این روزها توسط پویان شعله‌ور به پایان رسیده است تا پس از انجام دیگر مراحل فنی، برای نمایش آماده شود.
فرهاد اصلانی که اولین تصویر از ایفای نقش او در «لاک‌پشت» منتشر شده است، نقش اصلی این فیلم سینمایی را بر عهده دارد.
«لاک‌پشت» به‌عنوان سومین فیلم بلند سینمایی بهمن کامیار در مقام کارگردان پس از فیلم‌های «مرداد» و «در وجه حامل»، یک درام روان‌شناسانه است که فضایی متفاوت دارد.
کامیار که تهیه‌کنندگی آثاری چون «سد معبر» و «کارت پرواز» را در کارنامه خود دارد، «لاک‌پشت» را نیز در مقام تهیه‌کننده به مرحله تولید رسانده است.
عوامل اصلی «لاک‌پشت» عبارتند از تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان: بهمن کامیار، تهیه‌کننده اجرایی و مدیر تولید: سجاد رحیمی، مدیر فیلمبرداری: وحید ابراهیمی، تدوین: پویان شعله‌ور، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه: سعید مربی، طراح لباس: آرام موسوی، مدیر برنامه‌ریزی: آوا بالاور، منشی صحنه: لادن رحمتی، دستیار اول فیلمبردار: فرهاد رستمی، دستیاران کارگردان: بهرنگ حجازی، میلاد گروسی، مدیر تدارکات: محمد ابراهیمی، مشاور پروژه: حسین متحد، عکاس: حسین حاجی بابایی. امیدوارم براتون خبر   تدوین «لاک‌پشت» به پایان رسید/ انتشار اولین تصویر از فرهاد اصلانی براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-08 18:06:16