تدوین برنامه عملیاتی سازمان غذا و دارو به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، فرشته میرزازاده اظهار داشت: برنامه‌های عملیاتی در راستای تحقق اهداف بالادستی و اجرایی نمودن احکام و قوانین مربوط به حوزه‌های غذا و دارو است و در سامانه‌های سازمان ارزیابی و پیاده سازی می‌گردد تا در […]

تدوین برنامه عملیاتی سازمان غذا و دارو

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، فرشته میرزازاده اظهار داشت: برنامه‌های عملیاتی در راستای تحقق اهداف بالادستی و اجرایی نمودن احکام و قوانین مربوط به حوزه‌های غذا و دارو است و در سامانه‌های سازمان ارزیابی و پیاده سازی می‌گردد تا در هر زمانی امکان پیشرفت آن قابل رصد باشد.
وی با بیان اینکه یکی از آسیب‌های جدی در کشور، محقق شدن میزان کمی از برنامه‌های تدوین شده است، گفت: قبل از عملیاتی کردن هر کاری باید به بُعد روانی آن نیز توجه کرد.
معاون رئیس سازمان غذا و دارو افزود: عدم مدیریت صحیح نظام تشویق و تنبیه باعث شده برنامه‌ها آنطور که باید در سیستم‌ها شکل نگیرند و میزان بهره‌وری کاری به شدت کاهش پیدا کند.
میرزازاده ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی دقیق‌تر و کارامد بتوانیم به رشد و تعالی سازمانی کمک کرده باشیم. امیدوارم خبر  تدوین برنامه عملیاتی سازمان غذا و دارو براتون مفید بوده باشه