برادران باکری روی پوستر «موقعیت مهدی»/ فروش از مرز ۹ میلیارد گذشت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برادران باکری روی پوستر «موقعیت مهدی»/ فروش از مرز ۹ میلیارد گذشت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با گذشت بیش از یک ماه از اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» […]

برادران باکری روی پوستر «موقعیت مهدی»/ فروش از مرز ۹ میلیارد گذشت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری برادران باکری روی پوستر «موقعیت مهدی»/ فروش از مرز ۹ میلیارد گذشت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با گذشت بیش از یک ماه از اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد، دومین پوستر رسمی این فیلم سینمایی با تصویری از برادران باکری منتشر شد.
همچنین با ادامه موج دوم اکران «موقعیت مهدی» در ایام ماه مبارک رمضان، این فیلم سینمایی با حضور بیش از ۲۷۵ هزار مخاطب در سینماها با فروش ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و ۴۵ هزار مخاطب در اکران‌های سیار با فروش ۷۰۰ میلیون تومان به فروش کلی ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی رسید.
اولین ساخته هادی حجازی‌فر با نگاهی متفاوت و به دور از کلیشه، در ۶ پرده به ابعاد مختلف زندگی برادران باکری از دل خانه تا میدان نبرد آن‌ها می‌پردازد.
طراحی پوستر این فیلم سینمایی بر عهده محمد روح الامین است. امیدوارم براتون خبر   برادران باکری روی پوستر «موقعیت مهدی»/ فروش از مرز ۹ میلیارد گذشت براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-18 04:35:53