اکران «تی تی» آغاز شد/ عوامل با مخاطبان به تماشای فیلم نشستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران «تی تی» آغاز شد/ عوامل با مخاطبان به تماشای فیلم نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، فیلم سینمایی «تی‌تی» به کارگردانی آیدا پناهنده، روز چهارشنبه ۱۵ اکران خود را به صورت رسمی در سینماهای […]

اکران «تی تی» آغاز شد/ عوامل با مخاطبان به تماشای فیلم نشستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران «تی تی» آغاز شد/ عوامل با مخاطبان به تماشای فیلم نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، فیلم سینمایی «تی‌تی» به کارگردانی آیدا پناهنده، روز چهارشنبه ۱۵ اکران خود را به صورت رسمی در سینماهای سراسر کشور آغار کرد و عوامل این فیلم طی نوبت‌های ۱۹ تا ۲۲ در پردیس سینمای کورش همراه مخاطبان به تماشای فیلم نشستند.
در آغاز نمایش فیلم، آیدا پناهنده کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده فیلم با اشاره به خوشحالی‌اش بابت اکران «تی‌تی» به مخاطبان گفت: امیدوارم بعد از دیدن فیلم، دختران و پسرانی که یکدیگر را دوست دارند، بیش از قبل به هم عشق بورزند؛ همسران بیشتر همدیگر را دوست داشته باشند و فرزندان و والدین بیش از پیش به هم محبت کنند؛ چون فرصت دوست داشتن در زندگی ما کوتاه است و این فرصت کوتاه را باید قدر دانست. عشق، حلقه‌ مفقوده‌ روزگار ماست.
الناز شاکردوست هم ضمن خوشحالی از حضور آن‌ها و خوش‌آمدگویی به مردمی که برای دیدن فیلم آمده‌اند، از آن‌ها خواست به دیدن فیلم «زالاوا» ساخته ارسلان امیری نیز بنشینند.
هوتن شکیبا نیز ضمن خیر مقدم به بینندگان عنوان کرد: یک گروه بزرگی ۳ سال پیش با سختی زیاد در کنار برف، باران و کولاک این فیلم را ساختند و خوشحالم بالاخره فیلم را می‌توانیم در کنار مردم روی پرده سینما ببینم.
ارسلان امیری، دیگر نویسنده «تی‌تی» که فیلم «زالاوا» نیز به کارگردانی او در اکران سینماهاست، ضمن خوشحالی بابت استقبال مردم در اولین روز اکران، با اشاره به سختی‌هایی که برای ساخت این فیلم وجود داشته، از بینندگان خواست اگر فیلم «تی‌تی» را دوست داشتند، به دیدن «زالاوا» هم بروند.
آیدا پناهنده در ادامه از مردم خواست با حمایت‌شان از فیلم‌های روی پرده، مانند چراغ‌، مسیر سینمای ایران را روشن نگه دارند و اینکه با وجود مشکلات معیشتی و دشواری‌های زندگی، سینما بیش از هر زمان دیگری به حضور جدی و پرشور مردم نیاز دارد. امیدوارم براتون خبر   اکران «تی تی» آغاز شد/ عوامل با مخاطبان به تماشای فیلم نشستند براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-07 14:09:07