انتصاب «علیرضا سلیمانی فرجام» به سمت مدیراجرایی منطقه آزاد اردبیل به گزارش کانال خبری ایران در کانال اخبار اردبیل انتصاب «علیرضا سلیمانی فرجام» به سمت مدیراجرایی منطقه آزاد اردبیل به گزارشهاریکا خبر، در این حکم که شامگاه چهارشنبه منتشر شد، با حکم سعید محمد مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی […]

انتصاب «علیرضا سلیمانی فرجام» به سمت مدیراجرایی منطقه آزاد اردبیل

به گزارش کانال خبری ایران در کانال اخبار اردبیل انتصاب «علیرضا سلیمانی فرجام» به سمت مدیراجرایی منطقه آزاد اردبیل به گزارشهاریکا خبر، در این حکم که شامگاه چهارشنبه منتشر شد، با حکم سعید محمد مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور «علیرضا سلیمانی فرجام» به عنوان نخستین مدیر اجرایی منطقه آزاد اردبیل معرفی شد.

در این حکم آمده است: نظر به تخصص، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد اردبیل» منصوب می‌شوید.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در این حکم افزود: با عنایت به شعار سال نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری به «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها»، از جنابعالی انتظار می‌رود به منظور راه اندازی منطقه آزاد اردبیل، ضمن برنامه ریزی و پیگیری امور حقوقی، تحویل املاک و اراضی، برنامه‌های اجرایی و ساختار و تشکیلات آن در هماهنگی با مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو به عنوان معین آن منطقه، نسبت به تهیه طرح جامع و پیگیری تصویب آن اهتمام ورزید.”

علیرضا سلیمانی فرجام کارشناس ارشد مهندسی عمران و دانشجوی دکترای تخصصی مدیریت ساخت است.

مدیریت پروژه‌های عمرانی در داخل و خارج از کشور از جمله مدیریت پروژه‌های صحن مطهر حضرت فاطمه زهرا (س) در نجف اشرف، صحن مطهر عقیله بنی هاشم (س) در کربلای معلی، پروژه‌های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بیمارستان تخصصی اوتیسم در نجف اشرف، راه آهن خرمشهر تا شلمچه از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی علیرضا سلیمانی فرجام است.

ایجاد منطقه آزاد اردبیل یکی از هفت منطقه آزاد جدیدی است که ابتدای امسال توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ و دولت موظف به راه‌اندازی آن شد.

این ۷ منطقه آزاد جدید در استان‌های گلستان، ایلام، اردبیل، سیستان و بلوچستان، کردستان، بوشهر و کرمانشاه قرار دارند و عملیات اجرایی تأسیس و راه‌اندازی آنها آغاز شده است. امیدوارم خبر انتصاب «علیرضا سلیمانی فرجام» به سمت مدیراجرایی منطقه آزاد اردبیل براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-17 12:47:04